Fizjoterapia to ratunek dla wielu sportowców, czyli oferta naszych usług dla mieszkańców Bukowego i Klęskowa. Rehabilitacja Szczecin Bukowe / Klęskowo

Fizjoterapia to ratunek dla wielu sportowców, bez względu na to czy są oni biegaczami, rowerzystami czy bokserami. Bo choć sport to zdrowie, to jednak nasze ciało narażone jest na liczne jego kontuzje. Przyczyn ich powstawania może być wiele, a w każdej fizjoterapeuta stanowi jedyny ratunek. Chcąc więc sprostać Państwa potrzebom- jesteśmy MY, ludzie z pasją i zamiłowaniem do swojej pracy, starający się zawsze tak dopasować ofertę, by ból, uraz czy kontuzja zostały jak najszybciej rozwiązane.

bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin

Skąd u sportowców problemy ze zdrowiem?

Przyczyn, które powodują problemy ze zdrowiem u sportowców może być naprawdę bardzo dużo. Sama aktywność fizyczna jest jak najbardziej dla naszego zdrowia i samopoczucia ważna, ale w regularnym uprawianiu sportu, niemal wszyscy jesteśmy narażeni na różnego rodzaju kontuzje i urazy, a także ból, który często uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Najczęstszą przyczyną, z jaką zmagają się sportowcy jest przeciążenie organizmu. Ludzie trenują zbyt intensywnie, zbyt mocno i za często, co w konsekwencji prowadzi do różnego rodzaju bólów mięśni, przeciążeń stawów, naderwań i innych tego typu problemów. W przypadku sportów bardziej ekstremalnych, często dochodzi do urazów związanych z wypadkiem, na przykład w trakcie zawodów MTB na rowerze, przy gimnastyce artystycznej na wysokości czy na siłowni. Każdy problem można jednak rozwiązać, jeśli trafi się pod odpowiednie skrzydła, a te oferujemy Państwu właśnie my.

Usługi naszego gabinetu fizjoterapeutycznego

W ramach wachlarza ofertowego w naszej firmie, polecamy Państwu szereg różnego rodzaju usług, które zawsze w pełni dopasowujemy do potrzeb każdego z pacjentów. Czasami mogłoby się wydawać, że dany problem jest oczywisty i konkretny zabieg okaże się mieć kluczowe znaczenie. Niestety, ale zawsze i wszędzie należy w pełni dopasować leczenie do danego pacjenta, skupiając się i na pojawiającym się urazie i na problemach zdrowotnych, jakie danego pacjenta dotyczą. U jednych dobrym wyborem będzie masaż czy terapia manualna, u innych sprawdzi się P – DTR lub terapia powięziowa. Jednym będziemy mogli zaoferować odpowiednie treningi dopasowane do oczekiwań klienta, ale z uwzględnieniem problemów z jakim ten się zmaga, jeszcze innym sportowcom zaproponujemy spirotiger, który jeszcze bardziej poprawia wydolność i odpowiedni oddech w trakcie aktywności. 

Jeśli chcą Państwo postawić na naszą pomoc i skuteczną formę fizjoterapii, to zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego, telefonicznego lub za pośrednictwem social mediów. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Bukowe, Klęskowo ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 143

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin Bukowe rehabilitacja Szczecin Bukowe