Fizjoterapia sportowa? Zapoznaj się z naszą ofertą w Szczecińskim Wielgowie, Sławocieszach i Zdunowie Fizjoterapia Szczecin Wielgowo / Sławociesze / Zdunowo

Choć sport to zdrowie, to jednak sportowcy w dużej mierze zarażeni są na różnego rodzaju kontuzje i urazy. Jest to spowodowane przede wszystkim stosunkowo intensywnym uprawianiem sportu, często wychodzeniem poza strefę komfortu, dążeniem do uzyskania coraz to lepszych efektów. Eksploatując nadmiernie pewne części ciała, te ulegają ,,awarii”, a wtedy pomoc fizjoterapeutów odgrywa nadrzędną rolę. Jesteśmy więc tutaj po to, by pomóc wszystkim naszym klientom. Oferujemy zarówno kompleksowe usługi walki z różnego rodzaju przeciążeniami i bólami, ale także wspomagamy takie działania, by pomóc zawodnikom uzyskać lepsze wyniki w sporcie. 

Fizjoterapeuta Szczecin WielogowoCzym jest fizjoterapia sportowa?

Fizjoterapia sportowa jest to dziedzina należąca do działu nowoczesnej fizjoterapii, która to zajmuje się współpracą ze sportowcami, jak również i osobami aktywnymi. Opiera się ona na kompleksowej współpracy z fizjoterapeutą, który to ma za zadanie z jednej strony wspomagać efektywność treningów, z drugiej optymalizować osiągnięcia, z trzeciej pomagać w regeneracji po wykonanym wysiłku. Korzystając z naszych usług, nie jesteśmy dla pacjentów tylko wtedy, gdy ci czują ból i dyskomfort, ale i wtedy, gdy chcą odpowiednio przygotować się do zawodów lub szybko dojść do pełnej sprawności tuż po nich. 

Opieka nad sportowcami

Zapewniamy pełną i kompleksową opiekę nad sportowcami. Dbamy o ich zdrowie, o komfort, dobre samopoczucie, szybki powrót do zdrowia po urazach, przeciążeniach czy zawodach. Wspomagamy pacjentów odpowiednimi treningami, przygotowujemy ich do zawodów i jesteśmy zawsze, gdy tylko nas potrzebują. Jeśli pojawia się uraz, działamy od od razu. Jeśli występuje ból, jesteśmy obok. Dla nas każdy z naszych pacjentów jest niezwykle ważny i robimy wszystko, co w naszej mocy, by ten czuł się dzięki nam w pełni zaopiekowany.

Oferujemy kompleksowe usługi. Wykonujemy masaże, które mają na celu przynieść ulgę mięśniom. Świadczymy terapie manualne, powięziowe, autoterapie, indywidualnie dobrane pod klientów treningi i terapie ruchem. Oferujemy spirotiger i kinesiotaping. Z jednej strony wspomagamy osiągnięcie lepszych wyników, z drugiej leczymy urazy i konsekwencje ich występowania, z trzeciej, dążymy do pełnej regeneracji, gdy tylko jest to możliwe. 

Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Można zgłosić się do nas telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem social mediów. W każdym miejscu jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych odbiorców. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Wielgowo, Sławociesze, Zdunowo ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin Wielgowo rehabilitacja Szczecin Wielgowo