Sposób na kontuzje na Majowym w Szczecinie? Fizjoterapia Szczecin Majowe

W sporcie kontuzje i urazy zdarzają się niezwykle często. Jest to spowodowane z jednej strony przeciążeniami, jeśli treningi nie są odpowiednio dostosowane, z drugiej zaś strony wszelkimi upadkami, skręceniami czy innymi czynnikami, jakie w konkretnych dyscyplinach sportowych mogą się pojawić. W żadnym wypadku nie można bagatelizować problemu, wierząc, że ten sam zniknie. Zawsze fizjoterapia jest najlepszą metodą, by poradzić sobie z bólem, by wyleczyć kontuzję, by sprostać urazom. 

rehabilitacja Szczecin MajoweFizjoterapia na poziomie

Jako specjaliści wielu dziedzin z zakresu fizjoterapii, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich naszych pacjentów. Doskonale wiemy, jak dla Państwa istotne znaczenie ma sport i jak dużym problemem jest brak możliwości jego uprawiania. Dokładamy wszelkich starań, by móc być dla Państwa i z Państwem, tak dostosowując ofertę, rodzaj i ilość zabiegów, by przyniosły one zamierzony efekt.

Najczęściej stosowaną przez nas formą fizjoterapii jest terapia manualna, która poprzez konkretny ucisk normalizuje większość problemów z ciele. Inną opcją jest terapia neurologiczna P – DTR, z którą to można poradzić sobie z bardzo wieloma dolegliwościami, z jakimi wiele osób uprawiających sporty się zmaga. W przypadku sklejeń i zrostów polecamy terapię powięziową, a na zmęczone mięśnie masaż. W przypadku z kolei obrzęków, korekcji, napięć mięśni i wspomagania ich pracy, doskonałym okaże się być kinesiotaping. 

Coś dodatkowego dla sportowców

Oprócz typowych zabiegów skierowanych dla sportowców walczących z urazami, kontuzjami i bólem, w sposób szczególny chcielibyśmy polecić również spirotiger, a więc trening oddechowy, który pozwoli poprawić kondycję i lepszy oddech podczas aktywności.  Ponadto oferujemy terapię ruchem, która pozwoli odżywić stawy i tkanki miękkie, a także i indywidualnie dopracowany pod klienta trening z uwzględnieniem wszelkich jego indywidualnych predyspozycji. 

Jeśli chcą Państwo postawić na fizjoterapię, to bez wątpienia nasza firma okaże się być tutaj najlepszą z możliwych propozycją na wszelkiego rodzaju problemy. Wierzymy głęboko w to, że każdy uraz możemy z Państwa pomocą rozwiązać, dając Wam jednocześnie gwarancję, szybkiego powrotu do aktywności. Jesteśmy tutaj dla Was i wspólnie poradzimy sobie z każdego rodzaju kontuzją. Im szybciej powzięte zostaną konkretne kroki, tym na pewno osiągnięty cel w leczeniu będzie szybszy. Zapraszamy więc serdecznie do kontaktu. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Majowe ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin prawobrzeże rehabilitacja Szczecin Majowe