Zobacz dlaczego warto wybrać nasze usługi w Szczecińskiej Płoni, Śmiardnicy i Jezierzycach. Rehabilitacja Szczecin Płonia / Śmiardnica / Jezierzyce

Praca fizjoterapeuty opiera się na bliskim, bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Tak ważne jest więc zbudowanie z nim odpowiednich relacji, by ten czuł się w rękach takiego specjalisty dobrze i pewnie, mając pewność, że ten zrobi wszystko, aby mu pomóc. Fizjoterapia i sport to firma stworzona przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do swojej pracy. Ogrom zdobytej wiedzy, liczne szkolenia, wciąż nowe kursy i poznawanie jeszcze bardziej nowoczesnych i zaawansowanych technik.

rehabilitacja Szczecin PłoniaDlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy fizjoterapeutami, którzy posiadają wszystkie te cechy, jakie sprawiają, że właśnie nam warto zaufać. Co więc nas wyróżnia? Jesteśmy cierpliwi. Doskonale wiemy, jak trudnym dla pacjenta może być kontakt z fizjoterapeutą, jak duże może mieć on opory przed wizytą i jak ogromnym bólem jest dla niego brak możliwości uprawniania sportu. Jesteśmy empatyczni i do każdego z pacjentów podchodzimy w pełni indywidualnie, zawsze starając się go w pełni zrozumieć. Jesteśmy spokojni, opanowani, staramy się w pełni wczuć w sytuację pacjentów, jednocześnie wykazując się profesjonalizmem i stosowną wiedzą, aby móc rozwiązać problem, z jakim ten się zmaga. Działamy zawsze na 100% i staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby pacjent czuł się pod naszymi skrzydłami pewnie. Stawiamy diagnozę, obieramy plan działania, wykonujemy zabiegi, które mają jak najszybciej postawić naszych sportowców na nogi.

Dla kogo jesteśmy?

Dla wszystkich osób, które związane są ze światem sportu. Świadczymy swoje usługi zarówno dla pacjentów lubiących sport amatorsko, jak również i dla zawodowców. Z naszych usług najczęściej korzystają biegacze, bowiem oni najbardziej narażeni są na różnego rodzaju kontuzje i urazy. Pomagamy także osobom trenującym na siłowniach, pasjonatom dwukołowców, ludziom trenującym różnorodne sztuki walki. Jesteśmy dla wszystkich tych osób, dla których sport stanowi bardzo ważny element życia. 

Szeroki wachlarz naszych usług pozwala nam w pełni dopasować ofertę do naszych klientów. Dzięki tak wielu możliwościom, każdy problem możemy rozwiązać najlepiej, jak tylko to możliwe. Oferujemy masaże, terapie manualne, powięziowe, indywidualnie dobrane pod klientów treningi. Działamy kompleksowo, fachowo i skutecznie. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do kontaktu, czy to poprzez e- mail czy numer telefonu lub też za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jesteśmy dla Państwa absolutnie wszędzie. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Płonia, Śmiardnica, Jezierzyce ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 126

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin Płonia fizjoterapia Szczecin Płonia