Pozbądź się kontuzji czyli bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin Podjuchy Fizjoterapia Szczecin Podjuchy

Bez względu na to, czy trenujemy amatorsko czy profesjonalnie, kontuzje wpisane są w nasze codzienne życie. Przyczyną ich powstawania może być przeciążenie, niewłaściwie dobrany trening, zbyt duża intensywność czy niefortunny wypadek. W takich sytuacjach bardzo dobry fizjoterapeuta sportowy  w Szczecinie stanowi najlepszy wybór, na jaki tylko można postawić. Fizjoterapia i Sport to miejsce, które jest w stanie zapewnić Państwu odpowiedni sposób terapii, w pełni dostosowany do Państwa potrzeb i do danego problemu, z jakim przyszło Wam się zmagać.

rehabilitacja Szczecin PodjuchyBy wrócić na dobre tory..

Każdy sportowiec wie, jak trudno jest przechodzić przez okres rekonwalescencji. Uraz spowodowany wypadkiem, kontuzja związana z niewłaściwym doborem treningu czy ból, który uniemożliwia normalne ćwiczenia. Takich sytuacji jest wiele i w każdej tak naprawdę siada nie tylko zdrowie fizyczne, co również i zdrowie psychiczne. Aby móc poradzić sobie ze wszelkiego rodzaju problemami i dolegliwościami, na pewno doskonałą opcją będzie fizjoterapia sportowa, jako sposób na to, by na nowo wrócić do pełni aktywnego życia. 

Konsultacja to podstawa

Decydując się na wybór nas, jako specjalistów dla sportowców, kluczowe dla nas znaczenie odgrywa konsultacja. To na jej podstawie możemy określić rodzaj problemu, stopień zaawansowania i sposób walki z daną przypadłością. Konsultacja jest więc niezbędnym elementem na wstępie współpracy w relacji pacjent – fizjoterapeuta. Trafnie postawiona pozwala dobrać odpowiednie sposoby leczenia do konkretnej przypadłości. O tym należy pamiętać i to właśnie mieć na uwadze. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez social media. Wszędzie jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Nasz obszar fizjoterapii to Szczecin Prawobrzeże (prowadzimy także rehabilitacje w Podjuchach w Szczecinie)

 

Odpowiedni rodzaj zabiegu

Kolejnym, jakże kluczowym i ważnym dla nas elementem jest dobór odpowiedniego zabiegu do konkretnego pacjenta. U jednych skuteczną okaże się być terapia manualna, u innych osób masaż, który jest doskonałym rozwiązaniem na obolałe i zmęczone mięśnie. U jednych pacjentów należy zastosować tejpy, u innych wprowadzić odpowiedni trening, dopracowany perfekcyjnie do ich potrzeb, ale także i odpowiednich ograniczeń. Polecamy autoterapię, kinesiotaping, spirotiger, oferujemy terapię powięziową, jak również i trening P – DTR. 

Jesteśmy przekonani o tym, iż uda nam się stworzyć dla Państwa taki sposób leczenia, iż ten w bardzo szybkim czasie przyniesie zadowalające efekty. Wierzymy w nasze umiejętności i w Państwa rozsądne podejście do tematu. Razem – szybko wrócą Państwo na właściwe tory. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Podjuchy ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

 

Tagi : fizjoterapia Szczecin podjuchy fizjoterapia Szczecin Podjuchy