Oferujemy Państwu wachlarz naszych usług na Słonecznym w Szczecinie. Rehabilitacja Szczecin Słoneczne

Fizjoterapia sportowa jest to niezwykle szerokie pojęcie, które opiera się na odpowiedniej współpracy na płaszczyźnie fizjoterapeuta – pacjent. Nie jest to jedynie pomoc w nagłych przypadkach, ale to także i wspólne dążenie do lepszych efektów w sporcie, szybkie stawianie pacjentów na nogi, walczenie z różnego rodzaju przypadłościami i bólami. Nasza firma świadcząc usługi z zakresu fizjoterapii sportowej jest w pełni do Państwa dyspozycji, oferując wachlarz swoich usług zarówno pacjentom lubiącym sport amatorsko, jak również i zawodowo.

fizjoterapia Szczecin SłoneczneWspółpraca z fizjoterapeutą sportowym

W ramach współpracy ze sportowcami, jesteśmy w pełni do ich dyspozycji. Pracując wspólnie, działamy wielotorowo. Z jednej strony pomagamy przy różnego rodzaju bólach, przeciążeniach i urazach, z drugiej wspomagamy treningi i optymalizujemy osiągnięcia sportowe. Pomagamy zawodnikom bezpośrednio przed startami i jesteśmy w pełni gotowi im pomóc tuż po zawodach. To, co pozwala nam dobrze wykonywać naszą pracę, to niezbędna wiedza z zakresu anatomii, jak również i biomechaniki danego sportu, ale także i rozumienie specyfikacji konkretnej dyscypliny. My to wszystko mamy, będąc dla Państwa i z Państwem zawsze, gdy tylko nas potrzebujecie. 

Dlaczego fizjoterapia w sporcie jest tak istotna?

Sport to zdrowie. Możemy się z tym jak najbardziej zgodzić, jednak w przypadku zbyt intensywnych i zbyt częstych treningów, to zdrowie nie zawsze jest takim, jakim chcielibyśmy aby było. Walcząc ze sobą czy z innymi, często przekracza się granice wręcz niemożliwego, a to w konsekwencji prowadzi do urazów narządu ruchu, do licznych kontuzji, do bólu i do innych problemów, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Współpraca sportowca z nami ma za zadanie zapobiegać urazom, wspomagać trening i dążyć do osiągania coraz to lepszych wyników. W przypadku zaś kontuzji – szybkiego stawiania na nogi. 

Szeroka oferta usług

Dążąc więc do perfekcji w kwestii wykonywanej przez nas pracy, oferujemy pełen wachlarz usług pracy z pacjentem. Przy bólach i przeciążeniach sprawdzają się masaże, jak również i terapia manualna. Przy walce ze sklejeniem i zrostami w tkance łącznej, terapia powięziowa. Ponadto w celu poprawy wyników naszych sportowców oferujemy również spirotiger, który poprawi kondycję i zapewnia lepsze efekty, terapię ruchem, która odżywia stawy i tkanki miękkie, a także i indywidualnie dobrany pod pacjenta trening z odpowiednimi ćwiczeniami ruchowymi. 

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Słoneczne ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 124

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin rehabilitacja Szczecin Słoneczne