Wybierz mądrze i zapoznaj się z naszą ofertą dla osiedla Kasztanowego i Załomia w Szczecinie. Rehabilitacja Szczecin Załom / Kasztanowe

Współpraca z fizjoterapeutą, który jest obok zawsze, gdy tylko jest taka potrzeba? Kompleksowa pomoc przy urazach, przeciążeniach i bólach? Wspomaganie efektów i wyników sportowych? Pomoc w rekonwalescencji i szybkim powrocie do zdrowia po trudnych zawodach? Tym wszystkim i wieloma innymi rzeczami zajmuje się nasza firma Fizjoterapia i Sport. Jesteśmy dla sportowców, zarówno amatorów, jak również i profesjonalistów, oferując pełen wachlarz różnorodnych usług.

Fizjoterapia Szczecin ZałomWybór odpowiedniej terapii

Jednym z kluczowych elementów, w których nasza pomoc okazuje się być nieoceniona stanowi walka z urazami, kontuzjami czy przeciążeniami. Pacjent nie może wykonywać aktywności, bo czuje ból. Każdy ruch powoduje dyskomfort. Mięśnie odmawiają współpracy, a plan treningowy nie może zostać zrealizowany. Takie to wszystko wydaje się znajome. Sportowcy w dużej mierze narażeni są na różnego rodzaju kontuzje i problemy. Aby się z nimi szybko i skutecznie uporać – działamy tutaj my. Posiadamy odpowiednią wiedzę, mamy ukończone liczne kursy i szkolenia, wciąż się rozwijamy i poznajemy nowe techniki pracy z pacjentem. Oferujemy między innymi terapię manualną, terapię powięziową, P- DTR, a przy wspomaganiu pracy mięśni kinesiotaping. Wszystko jest zawsze w pełni dostosowane i dobrane pod konkretnego pacjenta.

Pomoc w osiąganiu lepszych wyników

Oferując fizjoterapię sportową, a więc kompleksowy zakres prac ze sportowcami i ich ciałami, jesteśmy do dyspozycji nie tylko wtedy, gdy trzeba ulżyć w bólu czy poradzić sobie z kontuzją. Pomagamy bowiem naszym pacjentom i przy walce o lepsze efekty pracy w postaci osiągniętych wyników. Dużą popularnością cieszy się spirotiger, a więc trening oddechowy, klasyczny trening zwiększający sprawność ciała czy terapia ruchem, pozwalająca odżywić stawy i tkanki miękkie. Ponadto w swojej ofercie posiadamy również masaże, które są idealną opcją zarówno przed zawodami, jak również i tuż po nich.

Jeśli kompleksowa współpraca z zakresu fizjoterapii sportowej, to jak najbardziej jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Świadczymy najwyższej jakości usługi, robiąc wszystko, co w naszej mocy, by być dla Państwa w pełni gotowymi do działania. Troszczymy się o każdego z naszych pacjentów. Indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku. Wspomagamy czas przygotowywania się do zawodów, szybkiego powrotu do formy po zawodach, jak również i walki z wszelkimi bólami i kontuzjami, jakie mogą pojawić się w trakcie aktywności.

 

 

 

Fizjoterapia i rehabilitacja Szczecin Załom, Kasztanowe ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5

Głosów 165

 

Tagi : bardzo dobry fizjoterapeuta Szczecin Kasztanowe rehabilitacja Szczecin Załom