Poznaj nasz Zespół

Tomasz Garbacewicz

W teście osobowości „Rzecznik”. To niecały jeden procent społeczeństwa, który cechuje wrodzone poczucie idealizmu i moralności. Cechą, która odróżnia go od innych typów osobowości, jest zdecydowanie i determinacja w dążeniu do celu. To bardzo pożądana opcja w zawodzie fizjoterapeuty. Nie jest zatem bezczynnym marzycielem, lecz osobą zdolną do konkretnych działań. Bardzo dobrze pracuje mu się z osobami, które również wiedzą co należy robić, aby osiągnąć cel — mowa o pacjentach. Oczekuje, aby jego postawa została odwzajemniona, jeśli tylko jest to możliwe.

Zdecydowanie introwertyk, czego nie musisz odczuć na wizytach. Jest bardzo otwartą osobą w swojej pracy. Lubi być kreatywnym, działa z wyobraźnią, przekonaniem i empatią, nie po to, aby zyskać przewagę, lecz aby wprowadzić równowagę. Pomimo tego, iż łatwo nawiązuje kontakty z innymi, szczególnie w swojej pracy, potrzebuje często pobyć nieco w samotności, snując w głowie kolejne cele, marzenia lub po prostu po to, aby jego myśli nieco odpoczęły.

Na co dzień mąż, ojciec dwójki niesfornych dzieciaków, „kapitan” dwóch gabinetów fizjoterapii oraz chiropraktyki w Szczecinie, które nieustannie próbuje ulepszać i optymalizować. Emerytowany, zawodowy piłkarz ręczny. Zwolennik wielu różnych form aktywności fizycznej, inspirujących do działania książek oraz pozostających w pamięci filmów.

Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty 55363 stwierdzone Uchwałą Krajowej Rady Fizjoterapeutów nr 258/676/I KRF z dnia 17 lipca 2018 r.

Konrad Gordzienko

Moją pasję do fizjoterapii zapoczątkował trening siłowy oraz masaż a zdobyte doświadczenie przełożyło się na pracę z pacjentami. 

Zdobyta dotychczas wiedza nie wystarczyła mi, więc zdecydowałem się na studia fizjoterapii. W tym momencie nie wyobrażam sobie, że mógłbym robić coś innego!

Wiele czasu poświęcam na zgłębianie wiedzy, wyjeżdżam na kursy, czytam książki i biorę udział w szkoleniach stacjonarnych oraz online. Wszystko po to, aby w jeszcze dokładniejszy i skuteczniejszy sposób rozwiązywać problemy swoich pacjentów. 

Zawsze jestem nastawiony pozytywnie, a każda terapia jest dla mnie ekscytującym wyzwaniem. W gabinecie przeprowadzam szczegółowy wywiad, co ułatwia mi wykonanie skutecznej diagnostyki oraz znalezienia przyczyny dolegliwości przy pomocy diagnostyki układu nerwowego. W terapii wykorzystuję techniki mięśniowo-powięziowe, masaż tkanek głębokich, terapię narzędziową, elementy terapii manualnej, terapię wisceralną oraz leczenie ruchem.

Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty (w trakcie) stwierdzone Uchwałą Krajowej Rady Fizjoterapeutów nr 258/676/I KRF z dnia 17 lipca 2018 r.